بازی ,پوکمون ,استفاده ,داشته ,شوید ,ممکن ,برای بازی ,اینکه بتوانید ,برای اینکه ,بازی استفاده ,داشته باشید، ,برای اینکه بتوانید

از موبایل خود چه استفاده هایی میکنید؟ آیا تنها از آن برای تماس تلفنی و ارسال پیامک استفاده میکنید، یا اینکه کارهای دیگری نیز با آن انجام میدهید. امروز تلفن همراه دیگر آن نقش ساده ی قدیمی را ندارد. یعنی شما کافیست یک تلفن هوشمند داشته باشید، با آن میتوانید عکس برداری کنید، به اینترنت وصل شوید ، عکس هایتان را با دیگرا به اشتراک بگذارید، به سایت دانلود کتاب بروید، کتاب الکنرونیکی دانلود کنید، بانک های خود را همراه داشته باشید، سلامتی خود را با آن کنترل کنید و بازی کنید و بسیاری کارهای دیگر. حال شما کدام یک از این کارها را انجام میدهید؟


امروز ما قصد داریم به سراغ افراد بازیگوشی برویم که از موبایل خود بیشتر برای بازی کردن استفاده میکنند. احتمالا با نام بازی Pokemon go به گوشتان خورده است. آیا میخواهید با این بازی آشنا شوید؟ پس با ما همراه شوید.اگر خاطرتان باشد، تا چندی پیش، بسیاری از کاربران با نصب بازی کش آف کلنز ساعت ها وقت خود را برای بازی کردن با این نرم افزار سپری میکردند. در هر محفلی هم که حضور داشتند، گوشی موبایلشان در دستانشان بود و در حال جنگ با قبلیه ها مختلف بودند. اما به نظر میرسد بازی جدید pokeon go گوی سبقت را از رقیب دزدیه است و نیامده به یک بازی فوق العاده محبوب تبدیل شده است.


یکی از جذابیت های این بازی که بر محبویتش افزوده است، استفاده از واقعیت مجازی برای بازی کردن است که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت.
این بازی گیم پلی بسیار منحصر به فرد و جدیدی دارد، گرافیک آن عالی و خیره کننده است و با استفاده از واقعیت مجازی، تجربه ای واقعی و کم نظیری را در اختیار کاربران قرار میدهد. این بازی با استفاده از دوربین موبایل، سنسور ها و GPS + اینترنت شما، کار میکند. یعنی کافیست پس از نصب این بازی و اتصال به اینترنت، دوربین موبایل خود را به این طرف و آن طرف بگیرید تا پوکمون ها را پیدا کنید. البته موبایست در ابتدا یک پوکمون برای خود اختیار کنید ، آن را پرورش دهید و برای جنگ با سایر پوکمون ها آماده اش کنید. جالب اینجاست که این پوکمو ها ممکن است هرجایی باشند، کنار دستتان، گوشه ی اتاقتان، درکوچه و خیابان، یعنی ممکن است گاهی برای کشتن یک پوکمون مجبور شوید به خیابان نیز بروید. نکته جالب پوکمون گو این است که به لطف ویژگی های مسیریابی و واقعیت مجازی، پوکمون هایی در ساعت ها و مکان های مختلف در دنیای اطراف تان قرار می گیرند.  این پوکمون ها با هوش اند، ممکن است با نزدیک شدن به آنها فرار کنند، گاهی نیز ممکن است یک پوکمون را شناسای کرده باشید، اما تا به خود آیید همسایه ی شما نیز آن را شناسایی کرده باشد و زودتر از شما آن را کشته باشد.


برای اینکه بتوانید از این بازی استفاده کنید، میبایست گوشی موبایلی در اختیار داشته باشید که اولا قابلیت وصل شده به اینترنت را داشته باشد، دوما حداقل دارا 2 گیگابایت حافظه ی داخلی رم نیز باشد. گوشی موبایل شما میبایست GPS فعالی داشته باشد تا بتواند موقعیت را شناسایی کند، ضمنا برای ورود به بازی ،میبایست با آی پی یکی از کشور های یالات متحده،استرالیا و نیوزیلند وارد شوید. این بازی از پردازنده ی انتل اتم پشتیبانی نمیکند و به دلیل حجم گسترده ای از کاربران که برای استفاده از آن حجوم آورده اند، کمی با ترافیک مواجه است.


برای اینکه بتوانید در این بازی موفق شوید، میبایست با استراتژی های لازم در ارتباط با آن آشنا شوید که برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید.

راهنمای استراتژی موثر Pokemon Go

http://digiato.com/article/2016/07/15/%d8%b1%d8%a7%d9%87%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d8%aa%da%98%db%8c-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d9%88%d8%ab%d8%b1-pokemon-go/


منبع اصلی مطلب : دیگ سنگی
برچسب ها : بازی ,پوکمون ,استفاده ,داشته ,شوید ,ممکن ,برای بازی ,اینکه بتوانید ,برای اینکه ,بازی استفاده ,داشته باشید، ,برای اینکه بتوانید
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

پو اس ام اس : با این بازی از کار و زندگی می افتید